Szkolenia

9339672_l

Nie ma dwóch takich samych szkół. Więcej nawet: nikt nie może wejść dwa razy do tej samej szkoły.

Dobre zajęcia dla rady pedagogicznej czy innych członków szkolnej społeczności powinny trafić w miejsce i czas.

Dobre zajęcia pozwalają zobaczyć nowe możliwości i zarazem dają wiarę, że wyzwaniu można sprostać. Twierdzimy, że tylko pewni siebie nauczyciele są innowacyjni i tak planujemy zajęcia, aby uczestników nie tylko zainspirować, ale i wzmocnić.

 POJEDYNCZE SZKOLENIA…

Lista szkoleń w ofercie wielu firm jest długa, ale skończona. W przypadku Grupy Trampolina lista jest krótka, ale nigdy się nie kończy: poniższe listy tematów to tylko najpopularniejsze przykłady. Zamiast standardowego produktu „dla każdego” proponujemy zawsze szkolenie przygotowane dla danej rady pedagogicznej. Wspólnie z zamawiającym tworzymy projekty odpowiednie do potrzeb placówki. To nasza specjalność – robimy za każdym razem nowe szkolenie. Dlatego nasi trenerzy nie nudzą się podczas swoich zajęć, a co za tym idzie nie nudzą się także uczestnicy 🙂

… I PROCESY SZKOLENIOWE

Szczególnie korzystne wydaje się  zaplanowanie całego procesu szkoleniowego poprzedzonego diagnozą potrzeb. Taki proces, z uwagi na to, że możemy lepiej poznać grono pedagogiczne, jest optymalnie dopasowany do sytuacji i przez to efektywniejszy.

W procesie zestawiamy ze sobą kilka szkoleń. Tworzą one spójną całość, a dzięki łączącym je więzom efekty jednego wzmacniają efekty pozostałych. Co najważniejsze jednak w ramach procesu szkoleniowego możemy nie tylko skutecznie uczyć się, jak i na pojedynczym szkoleniu, ale doprowadzić do sytuacji, w której trener towarzyszy szkole w zmianie.

Elastycznie zmieniamy zajęcia, także w trakcie dłuższego procesu. Po prostu: szkolenia kroimy na miarę.

Wybierz tematykę z listy adresatów:

DLA NAUCZYCIELI DLA DYREKTORÓW DLA RODZICÓW

TOP